Lai veiksmīgi sāktu lietot Sofa, lietotne ir jāuzstāda uz Tava planšetdatora. Sofa ir pieejama gan uz Apple, gan Andorid platformām. To var bezmaksas lejuplādēt Apple Store vai Google Play noliktavās. Kad instalācijas fails ir lejuplādēts, atliek vien uzinstalēt lietotni un sākt lietot Sofa .

Reģistrēšanās

Neuztraucies, reģistrēšanās ir veicama ātri un ērti –atliek vien nospiest navigācijas panelī uz ikonas Profils, kura atrodama kreisajā augšējā stūrī.Reģistrēšanās iespējama divos veidos – manuāli ievadot sev vēlamo Vārdu, Paroli un E-pasta adresi, vai ērtākai un ātrākai lietošanai iespējama arī reģistrēšanās caur Tavu Facebook profilu.Tiklīdz ir veiksmīgi veikta reģistrēšanās, Tev ir pieejamas visas Sofa lietotāja iespējas.

Baudīt Sofa materiālus Tu vari arī nereģistrējoties – izvēlies sev tīkamas tēmas vai arhivē rakstus.

Sofa iespējas

Sofa ir digitāls žurnāls – tā lietošana notiek šķirstot jeb pārvelkot pa ekrānu ar pirkstu virzienā no labās puses uz kreiso un atpakaļ. Atverot jebkuru rakstu, foto galeriju vai video materiālu, tā labajā apakšējā stūrī būs pieejamas trīs ikonas, zem kurām slēpjas dažādas iespējas.1. Arhivēt – nospiežot šo ikonu, Tavs izvēlētais raksts nokļūs arhīvā, kurā glabāsies visi Tavi mīļākie materiāli.
2. Dalīties – uzspiežot uz šīs ikonas, parādās divas iespējas. Pirmā – dalīties izvēlētajā materiālā sociālajos tīklos (Facebook, Twitter, Google). Tāpat zem ikonas Dalīties ir iespējams nokļūt uz izvēlētā materiāla oriģinālo weblapu.
3. Lasīt vēlāk – ja pietrūkst laika vai esi aizņemts/-a, bet konkrētais materiāls škiet interesants un saistošs, nospied ikonu Lasīt vēlāk, lai to baudītu tad, kad tas ir iespējams. Atliek vien navigācijas panelī atrast ikonu un nospiest uz tās.

Sofa navigācijas panelī atradīsi visas žurnālā pieejamās sadaļas jeb Kategorijas. Šī ir Tava iespēja padarīt žurnālu tieši tādu, kādu Tu to vēlies. Atliek vien atzīmēt tev neinteresējošas (noņemot atzīmi) sadaļas, un tās Tu vairs neredzēsi. Piemēram, ja vēlies sekot tikai visiem Sofa sporta materiāliem, tad jānoņem atzīme visām pārējām sadaļām.Ja tomēr mainīsi savas domas, ļoti ātri un vienkārši vari atgriezt sev vēlamās sadaļas savā Sofa žurnālā!