Kā radušās ģeniālākās idejas un veiksmīgākie projekti? Kas mums liek iet tālāk un meklēt? Kaislība. Šī sajūta piemīt visiem, jāspēj vien to sajust. Šo bieži vien netveramo sajūtu noķērām arī mēs – digitālā žurnāla Sofa veidotāji. Pārpildītajā un trauksmainajā interneta pasaulē viss mainās milisekunžu ātrumā. Kam vajadzīgs digitāls žurnāls? Atbilde uz šo jautājumu nav vienkārša, taču, tuvāk iepazīstot žurnālu, viegli uzzināma. Sajūtas.

Šķirstot drukātās puses glancētos žurnālus, bieži vien traucē regulārās reklāmas un informācija, kura nešķiet interesanta. Man tiešām interesē superauto testi un mode, taču, lai tiktu līdz šai informācijai, jāpāršķir neskaitāmas papīra lapas. Bieži vien pazaudēju un jāšķir vien satura rādītājs, lai beidzot atrastu, ko vēlos. Sofā savam lasītām piedāvā veidot savu glancētu žurnālu ar augstas izšķirtspējas attēliem un pat video sižetiem. Satura veidotājs ir tā lietotājs. Viss nevajadzīgais tiek atmests, mēs Tev paziņosim, kad Tavā iecienītākajā tēmā parādīsies jauns raksts, lai Tu spētu to nesteidzoties izbaudīt. Sofa nav domāta steigai – līdzīgi kā mājīgs dīvāns blāvā kamīna gaismā.

Škirstot Sofā, Tu noteikti sajutīsi šo pirmreizējo izjūtu – iegūsti svarīgu, racionālu un vērtīgu informāciju. Mēs tev nesniegsim atbildes uz primitīvo jautājumu, kad vai kas? Drīzāk uz kāpēc! Jo mēs to zinām labāk nekā citi. Tāda ir ikviena žurnāla būtība – pasniegt informāciju un faktus, nevis trauksmainās ziņas. Tiekamies Sofā,
Ģirts